به گزارش گروه خبری کوبار ،سید محمد سیدزاده سرمربی تیم جوانان سپیدرود رشت که موفق شده بود به همراه این تیم قهرمانی لیگ برتر جوانان گیلان در فصل ۱۳۹۹-۱۴۰۰  را از آن خود کند با انتشار پستی اینستاگرامی جدایی خود از این باشگاه را اعلام کرد:

 

#خداحافظ_سپیدرود
همه چیز از ۲۴ آبان ۱۳۹۴ شروع شد…
یعنی ۲۰۷۳ روز پیش، ۲۰۷۳ روز شیرینی و تلخی، تجربیات عجیب و جذاب، ۲۰۷۳ روز بودن با دوستان عالی
و حالا بعداز ۵ سال و ۸ ماه و ۵ روز عاشقی باید از تیم بزرگ سپیدرود خداحافظی کنم، تیمی ک برای پایه هاش خیلی تلاش کردم و با لطف خدا و کمک دوستان بدون اینکه در تمام این سال ها حقوقی دریافت کنیم ۴ قهرمانی و یک نایب قهرمانی تجربه کردم.
و اما بعداز یک قهرمانی سخت ولی شیرین و مقتدرانه در فصل آخر بعنوان سرمربی تیم جوانان سپیدرود، دیگه شرایطِ بودن مهیا نیست و با اندوه زیاد از وضعیت مالی اسفناک فعلی باشگاه، خداحافظی خودم رو از این باشگاه اعلام میکنم.
فکر میکنم بعداز حدود ۶ سال فعالیت رایگان، وظیفه ی خودم رو به این باشگاه ب خوبی انجام دادم اما حالا برای موندن باید اسپانسر ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیونی پیدا کنم، کاری ک شاید تیم بزرگسال مون هم اواخر توان انجامش رو نداشت.
نمیدونم چرا برای بودن در سپیدرود کبیر باید حتما خودت سرمایه خیلی زیاد یا ارتباط با افراد ثروتمند داشته باشی، ک اگه نداشته باشی نباید باشی…
من نمیتونم بعداز قهرمانی در لیگ برتر جوانان حالا در رده پایین تر (که بیشتر حکم دلداری و ترحم داره) کار کنم چون ب دور از اصول حرفه ای یک مربی هستش. ترس از این دارم بعداز صعود احتمالی با نوجوانان ب لیگ برتر ایران، پیشنهاد سرمربیگری در نونهالان رو کسب کنم😑
و اما…
خیلی خوشحالم بخاطر تمام کارهای مثبتی ک برای این باشگاه، بازیکنان و حتی همکارانم انجام دادم.
از تمامی دوستانم ک این چند روز مشاوره خیلی خوبی بهم دادن عذرخواهی میکنم چون ساعت ها فکر کردم تا این تصمیم سخت رو گرفتم.
از مسئولین باشگاه (مدیریت محترم، مسئولین محترم پایه جناب متقی طلب و برادر خوبم محسن مژدهی) تشکر میکنم بخاطر فرصتی ک به من دادن.
از تمامی همکاران دلسوزم(مخصوصا میثم فتحعلی پور زحمتکش و فداکار و ساسان خان صادقی آینده‌دار) تشکر میکنم بخاطر تمام حمایت هاشون.
از تمامی بازیکنانم ک مثل یک برادر در کنارهم تلاش میکردیم عذرخواهی میکنم بخاطر نبودنم. از ته قلبم دوست تون دارم ❤️

ترجیح میدم فعلا با این وضعیت در خدمت بچه های بااستعداد شهرم در آکادمی فوتبال هادی و در کنار برادر عزیزم سیدهادی موسوی دوستداشتنی باشم تا آینده روشنی برای شهر فراموش شده مان خمامِ مظلوم بسازیم…

در آخر :
انشالله در آینده فرصتی بشه ک بازهم در خدمت دوستان و بازیکنان مستعد این باشگاه باشم. برای تمام همکارانم در همه رده ها و مخصوصا برای بازیکنان خوبم در مسابقات دسته اول جوانان ایران آرزوی موفقیت دارم.

#سپیدرود ❤

دیدگاهتان را بنویسید