گزارش ويژه نوجوانان سرخپوشان رشت و اميد خليف آباد تالش

بازي دو تيم نوجوانان سرخپوشان رشت و اميد خليف آباد تالش، بازي هفته پنجم ليگ دسته اول نوجوانان گيلان بود كه روز پنجشنبه 93/11/23 از ساعت13/30 بايد در هواي باراني ورزشگاه عضدي رشت برگزار مي شد. اين بازي با حوادث جالبي روبه رو بود. تيم  اميد خليف آباد در حدود ساعت 13 بود كه وارد ورزشگاه شد كه خود را براي اين بازي آماده كند ، اما اتفاق جالب تاخير 38 دقيقه اي داوران بازي بود كه به همين دليل بازي از ساعت 14/01 آغاز شد. يكي ديگر از اتفاقات اين بازي در دقيقه 73 روي داد، پس اينكه داور يك پنالتي براي تيم سرخپوشان اعلام كرد، مربي تيم اميد خليف آباد به مدت 4 دقيقه تيم خود را از زمين مسابقه بيرون كشيد كه با وساطت آقاي رئيسي اين تيم به زمين برگشت و بازي از سر گرفته شد و پس از آن تيم سرخپوشان پنالتي را از دست داد. در نهايت تيم سرخپوشان با اين پيروزي با توجه به شكست تيم آينده سازان سياهكل صدرنشين ليگ دسته اول باقي ماند.


نماينده هيئت فوتبال : حسين رئيسي

داور وسط : پوريا خاجاني

كمك اول :علي نجفي   كمك دوم : علي عباسي   داور چهارم : حسين زمانپور

 

بازيكنان دو تيم :

 drgd


گزارش بازي :

ujj


تصاوير بازي :

1234567891112131415


     بازيكنان برتر

۱- ايمان مرداني با شماره 7 از سرخپوشان رشت :

بازيكني كه خود را خوب در ميان مدافعان حريف قرار مي داد و در موقع معين به سمت توپ يورش مي برد و گلي زيبا در اين بازي به ثمر رساند.(7.5=نمره)

۲- رضا وحداني با شماره 10 از سرخپوشان رشت :
بازيكن با تكنيك و سرعتي تيم سرخپوشان كه بارها از جناحين خط دفاع حريف را آزار داد. او همچنين يك پاس گل هم به مهاجمان تيمش داد. نقطه ي كور بازي او خطاهاي پر تعداد و از دست دادن يك پنالتي بود. (7.5=نمره)

۳- مهدي صداقت دوست با شماره 20 از اميد خليف آباد تالش:
بازيكن كوتاه قامت و ريز نقش تيم اميد خليف آباد كه در بازي امروز بهترين بازيكن تيمش بود و در چند نوبت براي مهاجمان تيمش خلق موقعيت كرد.(7=نمره)

۴- محمد گرامي با شماره 8 از سرخپوشان رشت :

هافبك مياني طراح و خلاق تيم سرخپوشان كه بارها براي مهاجمان تيمش موقعيت ايجاد كرد. او همچنين  چند بار با شوت هاي از راه دور دروازه تيم حريف را تهديد كرد.(6.5=نمره)


۵- عرفان مرداني با شماره 6 از سرخپوشان رشت:

مدافع چپي كه بارها مانع از عبور ياران اميد خليف آباد شد و در چند نوبت با نفوذ به خط دفاع حريف خلق موقعيت نيز كرد.(6=نمره)

 

8 دیدگاه

 1. با سلام ، ضمن تقدیر وتشکر از شما که آمار بازیها را به سمع ونظر مخاطبان فوتبالی خود می رسانید. در بازی دو تیم امید خلیف آباد تالش و سرخپوشان رشت ، آیا بازیکنی از تیم امید اخراج نشد؟ در مورد آمار کرنرها فقط بازیکن شماره18تیم امید4بار ضربه کرنر ارسال کرد، درمورد مالکیت چه معیار و مقیاسی را شما درنظر می گیرید، در موردموقیعت خطرناک تیم سرخپوشان 2موقعیت گل داشت که آن هم با اشتباهات فردی بازیکنان تیم امید ایجاد شد. درمورد پنالتی تیم سرخپوشان اگر داور از تصمیم خود اطمینان داشت پس چرا ؟ با تاخیر اعلام پنالتی کرد. در ضمن به گفته آقای رئیسی ناظر بازی از 3صحنه مشکوک به پنالتی برای تیم امید 2تای آنها پنالتی بود.

  • با تشكر از نظر شما. شايد همكار ما كارت قرمز و يا آفسايد را نديده باشد اما بدون شك موقعيت هاي گل دو تيم را خواهد ديد.مشكلات داوري هم به ما هيچ ارتباطي ندارد.اما در رابطه با درصد مالكيت توپ بگويم كه از طريق يك فرمول به دست مي آيد كه فرمول آن به شرح زيز است:
   مدت زماني كه يك تيم در يك نيمه توپ را در دست دارد تقسيم بر مدت زمان بازي در آن نيمه، ضربدر در 100. در نيمه دوم هم به همين شكل.پس از آن درصد مالكيت توپ در نيمه اول و دوم جمع مي شود، تقسيم بر 2 خواهد شد.

 2. با عرض پوزش درمورد آمار آفساید بازی بین تیم های امیدخلیف آباد تالش و سرخپوشان رشت گلی که شماره16تیم امید به ثمر رساند را داور آفساید گرفت ، این درحالی است که شما آمار آفساید را برای تیم امید صفر لحاظ کرده اید.

  • با تشکر از دقت شما. حتما اشتباهاتی وجود دارد. سعی می کنیم در گزارش بعدی از افراد بهتری استفاده کنیم.
   برای تیم خوب شما آرزوی موفقیت می کنیم

 3. محمدرضارضایی

  اگرعکس های بیشتری دراین زده می‌شدوبه جای حواشی گزارش بازی زده می‌شدخیلی بهتربود،درضمن اسم بازیکنی که گل دوم زد،اسمش محمدرضارضایی نه حمیدرضا.باتشکرازاین که بازی های ماروپیگیری میکنید

 4. Iman mardani. 7. SoRkHpOsAn

  سلام،متشکرازساخت سایتتون بابت پیگیری مسابقات آقای zabiکه میگی تیم سرخ پوشان دوتاموقعیت داشت وگل زد،شماداخل بازی کجانشسته بودیدکه این نظرودرموردموقعیت های سرخ پوشان میدید،تازه کجای داوری به نفع مابود!!!! ازآقابهنام داداش زاده وآقاامین بابت این سایت نهایت تشکروقدردانی داریم.

 5. از آقا بهنام داداش زاده و آقا امین بابت زحماتشان جهت هرچه بهتر اطلاع رسانی تشکر می کنیم و از این دوستان ودلسوزان وزحمتکشان دعوت می کنیم برای ثبت گزارش ویژه بازی هفته ششم بین امید و سپیدرود به تالش بزرگ تشریف فرما شوند با تشکر فراوان zabi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.