414دلیل استعفا شما از سرمربیگری نصر چه بود؟

با سلام و خسته نباشید به شما ، هم بخاطر پرداختن به این موضوع و هم بخاطرسایت بسیار خوب و فعال تان . من دلایلم را در استعفای خودم بیان کردم . در کل باید بگویم که با وجود اینکه جناب علیزاده از من همچنان حمایت می کردند ولی دیگر شرایط کار کردن در آن تیم برایم فراهم نبود و با صحبت هایی که شد دو طرف به توافق رسیدیم تا بنده از نصر جدا شوم . امیدوارم با این تغییر تحولات یگ شوک به تیم وارد شود و آنها به جایگاه اصلی شان برگردند.
من تا نیم فصل اول مربی آن تیم بودم ، حال از این به بعد یکی از طرفداران واقعی آنها هستم .


 چه شد که شما از پرسپولیس به رقیب سنتی این تیم یعنی نصر پیوستید؟

منظور شما را از رقیب سنتی متوجه نمی شوم ، هردو تیم از تیم های خوب رشت هستند که به صورت خصوصی و با حمایت خانواده بازیکنان تامین مالی می شوند ، البته در نصر شرایط نسبتا فرق می کند چون سیاست آنجا بصورت ۸۰ به ۲۰ است و فشار بر روی خانواده کمتر است . حتی به جرات می توانم بگویم که در موارد زیادی آقای علیزاده از حساب شخصی خود خرج می کنند .
بنده یک سال و نیم در پرسپولیس بودم و در توان خودم وظایفم را انجام دادم و بعد از اینکه ازآنجا جدا شدم ، یک روز شخص جناب آقای علیزاده با من تماس گرفتند و باهم قرار یک جلسه رو در رو گذاشتیم که بعد از توافقات کامل بنده در تاریخ ۱ مرداد ۹۳ (یک ماه بعد از اتمام قراردادم با پرسپولیس (۱ تیر ۹۳) با نصر قرارداد بستم .
من خدارو شکر ۷ پیشنهاد خوب مربیگری داشتم و با شرایط خوبی که نصر داشت به آن تیم رفتم وگرنه هیچ دلیل خاص یا حاشیه ای وجود نداشت .


 آیا شما مطالبات خود را از باشگاه نصر دریافت کردید؟ چه میزان دیگر از مطلبات شما باقی مانده است ؟

بعد از اینکه باشگاه با استعفای بنده از طریق ایمیل موافقت کرد دیگر صحبت خاصی در مورد حقوق و… نشد .
البته بنده هم دوست ندارم در این شرایط سخت به باشگاه فشار بیاورم ولی صحبت هایی شده که حقوق عقب افتاده ی خود را تا هفته دیگر از باشگاه بگیرم .
من و همکارم آقای برهانی ۵ ماه با این تیم کار کردیم که سه ماه اول حقوق در همان تاریخ توافق شده به حساب ما واریز شد اما در ماه های بعد به دلیل مشکلاتی پرداخت نشد که انشالله با وجود آقای علیزاده در این مورد به مشکلی بر نخواهیم خورد .
یکی از حُسن های بسیار خوب باشگاه نصر همین احترام به مربیان و عمل به تعهداتش است .
جالب اینجاست که بدانید من هنوز از باشگاه قبلی ام حدود یک میلیون تومان طلب دارم و قرار است برای گرفتن آن طلبم نیز اقدامات لازم را از طریق کمیته انضباطی انجام دهم .


 برای آینده چه برنامه ای دارید؟

در حال حاضر ۳ پیشنهاد به من شده که  در دو جا به عنوان کمک مربی می باشد که تکلیف آنها تا یکی ، دو هفته آینده مشخص خواهد شد .
اما شاید تیم نصر آخرین تیم بنده به عنوان مربی بوده باشد چون امکان دارد که اتفاقات جدیدی در زندگی شخصی بنده رخ دهد که مرا تا حدودی از فوتبال دور خواهد کرد .


 صحبت آخر خود را با خوانندگان ما انجام دهید.

در پایان هم  از باشگاه فرهنگی ورزشی نصر و شخص آقای علیزاده و بازیکنان و برادران پر تلاش و زحمتکشم تشکر می کنم و همچنین از زحمات خالصانه شما نیز تشکر می کنم .
با آرزوی موفقیت دوباره فوتبال گیلان در همه سطوح در یک فضای پاک و به دور از توهین و افتری و…

یک دیدگاه

  • جواد ۰۷ / ۱۰ / ۱۳۹۳ پاسخ

    ماشالا آ سید ٬ افتخار مایی داش

دیدگاهتان را بنویسید