سرپرست نوجوانان شهرداری خمام به مدت ۲ سال از کلیه فعالیت‌های ورزشی مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی محروم گردیده و به پرداخت ۲ میلیون تومان جزای نقدی محکوم شد.
سرمربی، مربی و بازیکنان تیم شهرداری نیز طبق اعلام نظر کمیته انضباطی هیات فوتبال استان گیلان مشمول محرومیت و پرداخت جزای نقدی شدند.

به گزارش گروه خبری کوبار، در گزارش هیات فوتبال استان گیلان درخصوص حواشی منجر به درگیری پایان دیدار خرداد ماه شهرداری خمام و کشاورز املش از سری رقابت‌های لیگ برتر نوجوانان گیلان که به سقوط نماینده خمام به لیگ دسته یک انجامیده بود، آمده است : درخصوص تخلف حمید نیک‌نژاد «سرپرست باشگاه شهرداری خمام» مبنی بر حمله‌ور شدن به نماینده هیات فوتبال و برخورد فیزیکی با نامبرده که تخلف وی به استناد فیلم موجود محرز است، نامبرده به جهت سو سابقه به دو سال محرومیت از کلیه فعالیت‌های ورزشی مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در هر رده و هر پست و پرداخت مبلغ دو میلیون تومان جریمه نقدی در حق هیات فوتبال استان محکوم می‌گردد.
همچنین، درخصوص تخلف شهرام جعفری «سرمربی تیم» و امیر رستگار «مربی تیم» مبنی‌بر اعتراض به نحوه قضاوت دیدار، هر یک به چهار جلسه محرومیت از همراهی تیم در مسابقات رسمی و پرداخت پانصد هزار تومان جریمه نقدی در حق هیات مذکور محکوم شدند.
از سوی دیگر، درخصوص تخلفات بازیکنان پس‌از پایان مسابقه که تیم بازنده عامل ایجاد درگیری بوده و به دو بازیکن تیم کشاورز املش حمله‌ور شده‌اند، به‌طوری که مقامات رسمی مسابقه نیز نتوانسته‌اند شماره بازیکنان خاطی را مشخص نموده و در فیلم نیز قابل شناسایی نیستند، تمامی یازده بازیکن حاضر در زمین تیم شهرداری خمام هر کدام به یک‌جلسه محرومیت از همراهی تیم در مسابقات رسمی و پرداخت مبلغ یکصد هزار تومان جریمه نقدی در حق هیات فوتبال گیلان محکوم گردیدند.
گفتنی‌است، رای صادره پس‌از ابلاغ با رعایت تشریفات قانونی ظرف یک هفته در کمیته استیناف هیات فوتبال استان گیلان قابل اعتراض می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید