به گزارش گروه خبری کوبار ، ساسان صادقی سرمربی تیم امید سپیدرود رشت پس از ۵ سال حضور مستمر در باشگاه سپیدرود رشت و کسب عناوین مختلف به همراه تیم های جوانان و امید این باشگاه از سمت خود استعفا کرد ،صادقی در نیم فصل دوم فصل ۹۶-۹۵ سکان هدایت جوانان سپیدرود را برای اولین بار به عهده گرفت و پس از آن در ۵ سال گذشته همواره در این باشگاه حضور داشت

متن استعفای ساسان صادقی به شرح زیر است :

طی روزهای گذشته سعی کردم تا از نوشتن این متن خودداری کنم.اما پس از مشورت با دوستان معتمد و بررسی اتفاقات روز های اخیر راهی جز پذیرش واقعیت ندیدم و تصمیم به قطع همکاری با باشگاه سپیدرود رشت گرفتم.پذیرفتن این تصمیم برای من که سال های عمرم را در این باشگاه سپری کردم آسان نبود و از روزی که کارم را در این باشگاه به عنوان مربی شروع کردم از اینچنین روزی می ترسیدم.اما امروز و پس از چند قهرمانی در رده های مختلف جوانان و امید و همچنین ، اولین صعود یک رده از باشگاه سپیدرود به لیگ کشور بعد از انقلاب،صلاح باشگاه و خود را به قطع همکاری می بینم.
فکر می‌کنم زمان آن رسیده است که چالش های جدیدتر و بزرگ تر را تجربه کنم.مانند همیشه تمام توانم را خواهم گذاشت و نتیجه را به خدا خواهم سپرد.آموخته ام در این شهر صدای بلند شنیده می شود و محتوا اهمیتی ندارد.میخواهم با ورود به یک دوران جدید خودم را به خودم و دیگران ثابت کنم.
مایلم قدردانی ویژه ای از باشگاه و مدیرانی که در این سال ها به من اعتماد کرده اند داشته باشم.مخصوصا از مدیرعامل فعلی باشگاه ،آقای مهدی آقازاده که لطف و محبتشان همیشه شامل حال من بود. باعث افتخار من است که در دو فصل گذشته یکی از گزینه های سرمربی گری بزرگسال بودم و آنچه در جلسات من و ایشان گذشت به رسم امانت بین خودمان و باقی دوستانی که در جریان بودند خواهد ماند.
آرزوی موفقیت و بهترین هارا برای دوست خوبم حسن اشجاری دارم که کارنامه ای درخشان در دوره ی مربی گری دارد و ما بازی های به یاد ماندنی اش را در تیم های سپاهان،استقلال و ملوان فراموش نمی کنیم.
بزرگ ترین تشکر من از بایکنانی است که در فصل های گذشته فرصت همکاری با آنها را داشتم ،دوست دارم بدانند که از آنها بسیار آموخته ام و با تلخی ها و شیرینی های آنها زندگی کرده ام.آنها باید بدانند هرچه موفق تر باشند باعث سربلندی و غرور من خواهند بود .
من ساسان صادقی فرزند شهر زیبای رشت هستم ، من میان کوچه های قدیمی و باران خورده شهر رشت بزرگ شده ام.میان همان مردمی که سال هاست طرفدار تیم ریشه دار سپیدرود بوده اند.من عشق عمیقشان به سپیدرود را لمس کرده ام و دوست دارم بدانند که حتی یک روز به چیزی جز موفقیت و سربلندی سپیدرود فکر نکرده ام.سپیدرود بزرگ ترین و عاشق ترین هواداران فوتبال را دارد و من از امروز یکی از آنها خواهم بود.
امیدوارم روزی دوباره بتوانم برای این شهر ، این تیم و این هوادار بجنگم.
ساسان صادقی

دیدگاهتان را بنویسید