به گزارش گروه خبری کوبار ، باشگاه آرنا لاهیجان در بیانیه ای عملکرد کمیته انضباطی هیات فوتبال گیلان،کمیته ی پرحاشیه این روزهای فوتبال گیلان را مورد نقد قرار داد :

در شهریور ماه،از سری مسابقات لیگ دسته اول نوجوانان استان گیلان تیم های آرنا لاهیجان و پگاه رشت در هفته اول در لاهیجان مقابل هم قرار گرفتند
در این دیدار تیم پگاه رشت از یک بازیکن غیر مجاز استفاده نمود!باشگاه آرنا نیز طبق قوانین اعتراض خود را کتباً با پرداخت هزینه ی مربوطه به مسولین محترم تقدیم‌نمود.
بعد از چند هفته!!!جلسه ای برگزار شد و در کمال تعجب و در تصمیمی عجیب فقط بازیکن را به پنج جلسه محرومیت جریمه کردند!!!!باشگاه شدیداً به این رای نقد داشته و همانجا اعلام کرد به این رای اعتراض دارد… ودر این مدت طولانی همواره از طریق آقای صفری تنها پل ارتباطی ما با کمیته انضباطی بارها خواستار پیگیری این موضوع شد و به دفعات اعلام کردیم که اگر نیاز هست ما نامه ی اعتراضی دیگری بنویسیم به ما اطلاع دهید  اما با گذشت چهار ماه هنوز رای نهایی کمیته ی انضباطی بدستمان نرسیده است!!!!!

حال چند سوال ذهن مارا درگیر کرده؛
۱.مگر میشودبازیکنی که حتی قبل از اعتراض ما (یعنی قبل از اولین بازی!!!) بر روی آن اعتراض بوده و پرونده اش باز بوده بیاید بازی کند و تیم محروم نشود؟؟؟

۲.مگر میشود در بازی که دروازه بان یک تنه تیم خود را نجات داده و کاملا در روند مسابقه و نتیجه ی بازی تاثیر گذار بوده و همچنین مستقیما باعث ضرر تیم ما شده چشم پوشی کرد؟؟؟جواب ضرر ما و منفعت تیم حریف بدلیل استفاده از این بازیکن را چه کسی میدهد؟؟؟

۳.آیا بازیکن تخلف کرده بوده یا نه؟اگر نه چرا محروم شده؟اگر محروم شده چرا تیمی که از بازیکن متخلف استفاده کرده و منفعت برده نباید جریمه شود؟؟؟؟

۴.چرا ما نباید در جلسه،مدارک مربوط به رای شفاهی را میدیدیم؟؟؟آیا قانون این اجازه را به ما نمیدهد؟؟!!!!

۵.مگر این بازیکن از کشور خارجی آمده بود که نتوان استعلامات مربوطه را زودتر گرفت تا این مشکلات پیش نیاید

۶.اگر این اشتباه یا تخلف را باشگاه آرنا انجام میداد بازهم شرایط به همین منوال بود؟؟!!!

به هرحال باشگاه آرنا به هیچ وجه از حق مسلم خود کوتاه نمی آید و حتما اگر در رای نهایی منافع باشگاه در نظر گرفته نشود اعتراض خود را به مراتب بالاتر ارسال مینماید!

با تشکر
باشگاه آرنا لاهیجان

دیدگاهتان را بنویسید